previous arrow
next arrow
Slider

Jesteś tutaj:

Dla rodziców

Komunikat dla Rodziców dotyczący cyklicznych spotkań nauczycieli z rodzicami

Informuję, że zaplanowane w Organizacji roku szkolnego 2020/2021 spotkania, odbywające się w pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 16.00 – 17.00, odbywać się będą w formie konsultacji zdalnych, tzn. przy użyciu aplikacji GSuite lub w formie konsultacji telefonicznych. Sposób konsultacji z wykorzystaniem narzędzi do kontaktu zdalnego został uzgodniony przez wychowawców na pierwszych zebraniach z rodzicami. W przypadku konsultacji telefonicznych, Rodzic może dzwonić pod numer telefonu 24 253 36 37, 24 254 23 97. Dla Rodzica, który nie będzie miał możliwości kontaktu telefonicznego z nauczycielem w poniedziałek w wyznaczonych godzinach, będzie ustalony odrębny termin i godzina konsultacji telefonicznej ze strony szkoły.

Agnieszka Wajgner-Matusiak

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie

Szanowni Państwo! Drodzy rodzice !
W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa oraz wejściem w dniu 31 marca 2020 roku Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Całość komunikatu

Kontakt z pedagogiem/psychologiem w innych godzinach możliwy po telefonicznym uzgodnieniu z sekretariatem szkoły.

Pomoc psychologiczno -pedagogiczna- informacja dla Rodziców i Uczniów !

Sytuacja, z którą się zmierzyliśmy weryfikuje patrzenie na świat i nasze problemy. Zmienia poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad codziennym życiem. Jak sobie z tym poradzić ?

Zachęcamy do korzystania na co dzień z pomocy i wsparcia

– Joanna Wilińska – pedagog  jwilinska88@gmail.com

-Iwona Szczepańska-psycholog   iszczepanska@staszickutno.pl

Możliwy jest też kontakt telefoniczny przez sekretariat szkoły.

W związku z zagrożeniem związanym z epidemią oraz zaleceniami pozostania w domach, wszyscy przeżywamy trudne chwile. Często potrzebne jest wsparcie i rozmowa, dlatego każdy, kto potrzebuje wsparcia ma możliwość skontaktowania się z naszym pedagogiem/psychologiem szkolnym poprzez adres e-mail:

  • psycholog – iszczepanska@staszickutno.pl
  • pedagog – jwilinska88@gmail.com

Pedagog przypomina:

Pedagog przypomina

Pedagog przypomina

Pedagog przypomina

Pedagog radzi

Do góry

Facebook
YouTube
Instagram