previous arrow
next arrow
Slider

Jesteś tutaj:

Dzień: 1 kwietnia 2019

Więcej o Wycieczka do Warszawy, czyli…coś dla ducha i ciała

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, który przypada na 27 marca, uczniowie klas: II E, IIIE oraz IE ( 28 marca 2019r.) uczestniczyli w wycieczce poświęconej rozwijaniu zainteresowań teatralnych. Zanim jednak dostaliśmy się w objęcia Melpomeny, odwiedziliśmy Łazienki Królewskie. Przy pięknej, słonecznej pogodzie mogliśmy podziwiać okazałe wnętrza klasycystycznego pałacu oraz budzącą się do życia przyrodę.

Kolejnym punktem programu było Muzeum PRL. Udaliśmy się w sentymentalną podróż do przeszłości, której znakami rozpoznawczymi były: kartki na artykuły spożywcze, maluch, zimowe buty Relaxy czy woda z saturatora😉

A wieczorem obejrzeliśmy autotematyczny spektakl pt. Trema. Na deskach Teatru Komedia mogliśmy podziwiać: Katarzynę Kwiatkowską, Katarzynę Ankudowicz, Artura Chamskiego, Przemysława Sadowskiego czy Roberta Rozmusa.

Więcej o Puchar Wiosny

W niedzielę 31.03.2019r. uczniowie naszej szkoły biegali wspólnie w Pucharze Wiosny organizowanym przez MOSiR Kutno. Piękna pogoda i dobre humory dopisywały całej naszej biegającej grupie! Na dodatek udało się nam zdobyć III miejsce w biegach przełajowych “Puchar Wiosny 2019” w kategorii szkół średnich. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Opiekunem grupy była pani Aleksandra Michalik.

Do góry

Facebook
YouTube
Instagram