Harmonogram konsultacji

1. Terminy cyklicznych spotkań rodziców z nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 16.00 – 17.00, tj.

 – w 2022 roku: 3 października, 7 listopada, 5 grudnia;
 – w 2023 roku: 2 stycznia, 6 marca, 3 kwietnia, 8 maja, 5 czerwca.

2. Harmonogram dostępności nauczycieli w celu przeprowadzania konsultacji dla uczniów, wychowanków i ich rodziców w roku szkolnym 2022/2023
 
lp.
Nazwisko i imię
dzień tygodnia
godzina
sala
  1.  

Agnieszka Wajgner-Matusiak

Poniedziałek

15.00 – 16.00

gabinet dyrektora

  1.  

Jóźwiak Agnieszka

Czwartek

14.30 – 15.30

gabinet wicedyrektorów

  1.  

Żurawicz Andrzej

Środa

15.00 – 16.00

gabinet wicedyrektorów

  1.  

Szwarc Jerzy

Poniedziałek

14.00 – 15.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Ancerowicz Renata

Środa

15.15 – 16.15

7

  1.  

Andrzejczak Marek

Wtorek

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Baraniak Łukasz

środa

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Bartczak-Królikowska Agnieszka

Poniedziałek

7.00 – 8.00

37

  1.  

Borkowska-Kurek Monika

Poniedziałek

15.00 – 16.00

biblioteka

  1.  

Borowiecka Magdalena

Środa

8.00 – 9.00

gabinet pedagoga

  1.  

Borowiecki Zbigniew

Czwartek

15.15 – 16.15

22

  1.  

Chmielecka Anna

Poniedziałek

11.35 – 12.35

2

  1.  

Czaplińska Sylwia

Poniedziałek

14.20 – 15.20

21

  1.  

Czerwińska Ewelina

Piątek

8.00 – 9.00

10

  1.  

Dąbrowska Aleksandra

Czwartek

10.35 – 11.35

pokój nauczycielski – szkoła, budynek A

  1.  

Durka Marcin

Środa

12.40 – 13.40

30

  1.  

Flisiuk Adam

Środa

12.30 – 13.30

28

  1.  

Frątczak Beata

Środa

8.45 – 9.45

8

  1.  

Garstka Anna

Poniedziałek

12.35 – 13.35

15

  1.  

Gospoś Marta

Czwartek

co 2 tygodnie

14.20 – 15.20

1

  1.  

Graska Renata

Wtorek

13.30 – 14.30

5

  1.  

Kalkstein Piotr

Środa

7.00 – 8.00

31

  1.  

Kałużna Aleksandra

Poniedziałek

13.35 – 14.35

13

  1.  

Kamiński Marek

Piątek

14.25 – 15.25

R

  1.  

Kędra Paweł

Czwartek

14.20 – 15.20

12

  1.  

Koszalska Aleksandra

Piątek

7.00 – 8.00

38

  1.  

Krajewski Rafał

Poniedziałek

15.20 – 16.20

4

  1.  

Król Jerzy

Czwartek

13.35 -14.35

25

  1.  

Kusiak Beata

Czwartek

11.40 – 12.40

11

  1.  

Kwiatkowska Agata

Poniedziałek

14.20 – 15.20

26D

  1.  

Lewicki Kamil

Czwartek

12.00 – 13.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Lubasińska Monika

Środa

16.00 – 17.00

biblioteka

  1.  

Łubiński Mariusz

Poniedziałek

13.25 – 14.25

pokój nauczycielski – szkoła, budynek A

  1.  

Madalski Łukasz

Wtorek

12.35 – 13.35

34

  1.  

Matczak Robert

Czwartek

9.50 – 10.50

pokój nauczycielski – budynek B

  1.  

Matusiak Grażyna

Wtorek

13.35 – 14.35

9

  1.  

Miedziński Marcin

Poniedziałek

7.00 – 8.00

32

  1.  

Mieszkowski Dariusz

Czwartek

14.20 – 15.20

pokój nauczycielski – szkoła, budynek A

  1.  

Mikołajczyk Malwina

Środa

15.15 – 16.15

24

  1.  

Miszczak Piotr

Wtorek

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Nowicka Ewelina

Czwartek

12.40 – 13.40

2

  1.  

Pawlak Renata

Czwartek

8.45 – 9.45

L

  1.  

Pawłowska Ewa

Poniedziałek

12.30 – 13.30

33

  1.  

Pawłowska Izabela

Wtorek

13.20 – 14.20

9

  1.  

Pawłowski Maciej

Piątek

14.20 – 15.20

13

  1.  

Peda Paweł

Poniedziałek

14.30 – 15.30

27

  1.  

Piechna Przemysław

Czwartek

co 2 tygodnie

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Pietrzak Włodzimierz

Poniedziałek

14.25 – 15.25

5

  1.  

Postolski Jacek

Czwartek

14.20 – 15.20

pokój nauczycielski – szkoła, budynek A

  1.  

Pudłowski Andrzej

Czwartek

6.55 – 7.55

35

  1.  

Rutkowska Ewa

Piątek

7.30 – 8.00

1

  1.  

Rybczyńska Agnieszka

Wtorek

7.45 – 8.45

3

  1.  

Sikorska Agata

Czwartek

14.20 – 15.20

6

  1.  

Sochacki Leszek

Czwartek

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

Stasiak Mariola

Poniedziałek

14.20 -15.20

pokój nauczycielski – szkoła, budynek A

  1.  

Szczepańska Iwona

Wtorek

14.30 – 15.30

gabinet psychologa

  1.  

Sztarbała Agnieszka

Wtorek

8.50 – 9.50

23

  1.  

Świątczak Ireneusz

Czwartek

7.00 – 8.00

pokój nauczycielski – warsztaty szkolne

  1.  

ks. Świerczyński Jakub

Czwartek

9.50 – 10.50

R

  1.  

Taglewski Rafał

Wtorek

8.00 – 9.00

14

  1.  

Urbańska Anna

Środa

7.00 – 8.00

7

  1.  

Urbańska-Matczak Aneta

Poniedziałek

6.50 – 7.50

13

  1.  

Wasilewska Joanna

Wtorek

13.25 – 14.25

5

  1.  

Wawer Andrzej

Środa

14.30 – 15.30

18

  1.  

Wawrzyniak Michalina

Wtorek

13.25 – 14.25

11

  1.  

Wąs Krystyna

Poniedziałek

14.00 – 15.00

36

  1.  

Wenerski Michał

Piątek

14.20 – 15.20

29

  1.  

Wilińska Joanna

Czwartek

15.30 – 16.30

L

  1.  

Witkowska Ewa

Piątek

14.20 – 15.20

1

  1.  

Zakrzewski Grzegorz

Poniedziałek

14.20 – 15.20

18

Agnieszka Wajgner-Matusiak
dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie