previous arrow
next arrow
Slider

Jesteś tutaj:

Konkursy

IA Woźniak Anna

,,Something is wrong with this world”

IE Graczyk Paulina

,,Krzyk 2″

Ii Popielarczyk Marika

,,Polować trzeba”

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla zwycięzców przygotowane są atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, aparaty instax, słuchawki bezprzewodowe oraz zaproszenia na spotkanie
w Ministerstwie Sprawiedliwości. Prace można przekazywać do 18 czerwca 2021 roku. Szczegóły w regulaminie. Poniżej link do informacji i regulaminu konkursu:
UWAGA:
 
w związku z dużym zainteresowaniem
 
KONKURSEM NA NAJLEPSZY KOMIKS
 
PN. „ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI”
 
organizatorzy informują, że przedłużają termin oddawania prac
 
do 30 kwietnia 2021 r.

W dniu 09.04.21r. odbył się międzyszkolny „VIII Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy”. W konkursie uczestniczyli uczniowie Techników, z Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica i Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. Grabskiego. Zadaniem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy, zagrożeń w środowisku pracy, ochrony ppoż. i ergonomii. Nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc w konkursie ufundował Okręgowy Inspektorat Pracy z Łodzi. Laureaci konkursu: I miejsce – Wiktoria Górkiewicz z kl. II TEg (ZS nr 3), II miejsce – Patryk Świątczak z kl. I Te/i (ZS nr 1), III miejsce – Paulina Kuźnicka z kl. II TEp (ZS nr 3).
Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy wiedzy!

ZWOLNIENI Z TEORII- OLIMPIADA

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy II Eg- Aleksandra Małachowska przeszła do kolejnego etapu Olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii”. Ola zaangażowała się w działalność charytatywną polegającą na wspieraniu Hospicjum Kutnowskiego. W I etapie akcji ,,My dla hospicjum” udało się pozyskać 4 000 zł. Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród lokalnej społeczności Kutna. Świąteczne, bożonarodzeniowe stroiki chętnie kupowali mieszkańcy naszego miasta. Obecnie w sprzedaży są własnoręcznie wykonane ozdoby, które mogą przystroić wielkanocny stół i również przyczynić się do wsparcia hospicjum. Dzięki akcji  zwiększa się świadomość dotycząca funkcjonowania hospicjum. Projekt jest wspierany przez lokalne władze: Starostę Kutnowskiego i Prezydenta Miasta. Portal eKutno objął akcję patronatem medialnym. Zakończenie projektu zaplanowane jest na koniec maja 2021 roku. Gratulujemy i życzymy Oli dalszych sukcesów:)

 

 

Do góry

Facebook
YouTube
Instagram