previous arrow
next arrow
Slider

Jesteś tutaj:

Konkursy

W dniu 09.04.21r. odbył się międzyszkolny „VIII Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy”. W konkursie uczestniczyli uczniowie Techników, z Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica i Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. Grabskiego. Zadaniem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy, zagrożeń w środowisku pracy, ochrony ppoż. i ergonomii. Nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc w konkursie ufundował Okręgowy Inspektorat Pracy z Łodzi. Laureaci konkursu: I miejsce – Wiktoria Górkiewicz z kl. II TEg (ZS nr 3), II miejsce – Patryk Świątczak z kl. I Te/i (ZS nr 1), III miejsce – Paulina Kuźnicka z kl. II TEp (ZS nr 3).
Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy wiedzy!

ZWOLNIENI Z TEORII- OLIMPIADA

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy II Eg- Aleksandra Małachowska przeszła do kolejnego etapu Olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii”. Ola zaangażowała się w działalność charytatywną polegającą na wspieraniu Hospicjum Kutnowskiego. W I etapie akcji ,,My dla hospicjum” udało się pozyskać 4 000 zł. Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród lokalnej społeczności Kutna. Świąteczne, bożonarodzeniowe stroiki chętnie kupowali mieszkańcy naszego miasta. Obecnie w sprzedaży są własnoręcznie wykonane ozdoby, które mogą przystroić wielkanocny stół i również przyczynić się do wsparcia hospicjum. Dzięki akcji  zwiększa się świadomość dotycząca funkcjonowania hospicjum. Projekt jest wspierany przez lokalne władze: Starostę Kutnowskiego i Prezydenta Miasta. Portal eKutno objął akcję patronatem medialnym. Zakończenie projektu zaplanowane jest na koniec maja 2021 roku. Gratulujemy i życzymy Oli dalszych sukcesów:)

 

 

Więcej o Konkurs

SUKCES NA BANK” – ELIMINACJE SZKOLNE

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów uczęszczających w roku szkolnym 2020/2021 do ZS Nr1 im. Stanisława Staszica w Kutnie (Liceum i Technikum).

Pięciu najlepszych uczestników, wyłonionych w eliminacjach szkolnych (on – line) zakwalifikuje się do reprezentacji szkoły w dalszych etapach Turnieju.

Zapisy przyjmowane będą przez nauczyciela przedsiębiorczości na adres: mmikolajczyk@staszickutno.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 17.02.2021 (środa) do godziny 17.00.

Na etapie (szkolnym) przewidziane dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Więcej informacji oraz regulamin turnieju znajduje się na stronie www.sukcesnabank.pl.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy : mmikolajczyk@staszickutno.pl lub kontaktować się z nauczycielem pod numerem telefonu: 601578807

Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

MATERIAŁY:

http://sukcesnabank.pl/storage/63/Teoria-ekonomii.pdf

http://sukcesnabank.pl/storage/64/Gie%C5%82da-w-kontek%C5%9Bcie-polskiego-rynku-kapita%C5%82owego.pdf

http://sukcesnabank.pl/storage/65/Podatki-i-ZUS.pdf

http://sukcesnabank.pl/storage/66/Bud%C5%BCet-domowy.pdf

http://sukcesnabank.pl/storage/62/Bankowo%C5%9B%C4%87-i-ubezpieczenia.pdf

http://sukcesnabank.pl/storage/61/Materia%C5%82y-edukacyjne-w-pigu%C5%82ce.pdfBLOK I – Rynek KapitałowyBlok II – Budżet domowy


Blok III – Bankowość i ubezpieczeniaBlok IV – Podatki i ZUS


Blok V – Teoria ekonomiiDo góry

Facebook
YouTube
Instagram