Wiosenna Liga Piłkarska

Liga JPGPo rocznej przerwie wraca Wiosenna Liga Piłkarska, organizowana w tym roku przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowego „STASZIC KUTNO”. Tradycyjnie patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Kutno i Wójt Gminy Kutno.Tegoroczna impreza będzie odbywać się będzie w weekendy począwszy od 17 maja i będzie trwała prawdopodobnie do końca czerwca br. Spotkania piłkarskie rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: + 16 – rocznik 1998 i starsi oraz „oldboy” +35 – rocznik 1979 i starsi.

Każda z drużyn może zgłosić 15 zawodników. Mecze rozgrywane będą na boisku przy Gimnazjum nr 3 przy ulicy Łęczyckiej 11 w Kutnie. Wiosenna Liga Piłkarska będzie jednocześnie kutnowską eliminacją ogólnopolskiego projektu “Orlik Polska”.      Organizatorzy przewidują, że zainteresowanie turniejem będzie duże i są przygotowani profesjonalnie sprostać temu zadaniu. Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowego „STASZIC KUTNO” jest kontynuacją Stowarzyszenia Rekreacyjno – Sportowego „LIBERO”, które było współorganizatorem poprzednich edycji ligi. Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym z budżetu miasta Kutno.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 10 maja 2014 r. drogą mailową na adres: marwiet@wp.pl . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 693 605 402.  Bieżące informacje o turnieju będą zamieszczane na stronie http://www.zs1kutno.pl/ w zakładce „Stowarzyszenie” i w lokalnych mediach.
Zebranie organizacyjne z kierownikami drużyn odbędzie się w Zespole Szkół nr 1, im. Stanisława Staszica w Kutnie przy ul. Oporowskiej 7 w dniu 12 maja o godz. 17.00. Na zebraniu zostanie przedstawiony system rozgrywek i szczegółowy terminarz. Będą one zależne od ilości zgłoszonych drużyn. Poniżej regulamin i formularz zgłoszeniowy.

 

plik do pobrania: docRegulamin

 

plik do pobrania: docZgłoszenie