Odsłonięcie pamiątkowej tablicy.

14 czerwca 2019 r. w naszej szkole z inicjatywy przedstawicieli Koła Absolwentów została odsłonięta tablica pamiątkowa, wyrażająca podziękowanie wszystkim zaangażowanym w rozwój szkoły (Gagarina= Staszica) i jej absolwentów. Przy tej okazji głos zabrał Prezes Koła Absolwentów -Piotr Wójciński. Następnie uczestnicy wraz z uczniami naszej szkoły udali się w podróż przez dziesięciolecia istnienia placówki. Zasłużonym absolwentom wręczono Srebrne Medale Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Kutnie:
p. W. Wójcińskiemu, p. D. Jankowskiemu, p. W. Gładysiakowi, p. K. Grzanowskiemu.
Pani wicedyrektor A. Wajgner -Matusiak podziękowała także wszystkim zaangażowanym w odnowienie Muzeum Szkoły. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem. Zainteresowani zwiedzali muzeum i oglądali przygotowaną wystawę.