Dzień Edukacji Narodowej

14 października to dzień, w którym uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni obchodzą swoje święto. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć program artystyczny pt. „ Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny” przygotowany pod kierunkiem pani Anny Chmieleckiej.

Pani dyrektor Agnieszka Wajgner- Matusiak wręczyła nauczycielom nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim zaangażowanym w proces edukacyjny. Uroczystość prowadziła pani wicedyrektor Agnieszka Jóźwiak. Scenografię przygotowała pani Aleksandra Kałużna oraz pani Anna Garstka, zaś fotorelację oglądamy dzięki: p. Grzegorzowi Zakrzewskiemu i p. Andrzejowi Żurawiczowi.

W dzień nauczyciela oprócz części oficjalnej odbyły się także debiuty klas pierwszych. W tym roku przybrały formę podchodów. Wszystkie klasy się

świetnie bawiły, rozwiązując zagadki oraz współpracując. Każdy się spisał na medal! Najlepiej poszło zdeterminowanej klasie Ii2, która wygrała tegoroczne debiuty.