Konkurs wiedzy o Senacie RP

    Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tegorocznej edycji ogólnopolskiego turnieju wiedzy „Poznajemy Senat Rzeczypospolitej Polskiej”. Pani Aleksandra Dulkiewicz Dyrektor Biura Senatora RP Przemysława Blaszczyka odwiedziła „Staszica” żeby nagrodzić wszystkich uczniów biorących udział w etapie szkolnym konkursu. Dyplomy i nagrody zostały przekazane Lenie Sysce z klasy 3E, Janowi Zielińskiemu i Bartoszowi Krawczykowi z klasy 3D oraz Jakubowi Stańczykowi z klasy Vms.
Lena Syska wykazała się największą wiedzą w temacie parlamentaryzmu polskiego i to ona reprezentowała naszą szkołę w etapie okręgowym konkursu.