previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Za nami uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Pani wicedyrektor Agnieszka Jóźwiak powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie głos zabrała Pani dyrektor Agnieszka Wajgner-Matusiak, która przedstawiła nauczycieli rozpoczynających pracę w naszej placówce oraz życzyła im sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Pani Magdalena Krupińska-Kotulska- Wicestarosta Kutnowski również złożyła życzenia całej społeczności staszicowskiej.
Reprezentanci klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i stali się pełnoprawnymi uczniami Staszica.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oprócz zwyczajowych życzeń przedstawili sylwetkę i dokonania patrona szkoły – Stanisława Staszica.
Z rozpoczęciem roku szkolnego zbiegła się 82. rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji Pan Maciej Pawłowski przypomniał tragiczne wydarzenia, które stały się udziałem Polaków żyjących w latach 1939-45, zaznaczył także, iż wszyscy powinniśmy doceniać czas pokoju.
Na zakończenie oficjalnej uroczystości odczytano list Ministra Edukacji i Nauki. Następnie uczniowie klas pierwszych udali się na spotkania z wychowawcami.
Uczniowie klas starszych (w związku z reżimem sanitarnym) rok szkolny rozpoczęli od spotkań w klasach.
1 2 3 66

Do góry

Facebook
YouTube
Instagram